Daisy Ridley gwiazdą serialu Prime Video. Co wiemy o "The Better Liar"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Daisy+Ridley+gwiazd%C4%85+serialu+Prime+Video.+Co+wiemy+o+%22The+Better+Liar%22-149791
Daisy Ridley gwiazdą serialu Prime Video. Co wiemy o "The Better Liar"?
źródło: Getty Images
autor: Unique Nicole
Daisy Ridley, najlepiej znana jako Rey z "Gwiezdnych wojen", zostanie gwiazdą serialu "The Better Liar". Projekt, będący adaptacją powieści autorstwa Tanen Jones, powstaje dla Amazon Prime Video. Za jego sterami stanie Raelle Tucker, która ma na koncie takie produkcje jak "Nie z tego świata", "Czysta krew" czy "Jessica Jones".

O czym opowiada "The Better Liar"?


Bohaterką "The Better Liar" jest kobieta, która po tajemniczej śmierci siostry chce przejąć wspólny spadek. W tym celu wynajmuje bliźniaczo podobną do zmarłej dziewczynę. Żadna z nich nie zdaje sobie sprawy, że ich oszustwo doprowadzi do odkrycia sieci mrocznych tajemnic. 


Nie tylko Rey z "Gwiezdnych wojen". Skąd znamy Daisy Ridley?


Daisy Ridley największą popularność przyniosła rola Rey w sequelach "Gwiezdnych wojen". Po raz pierwszy wcieliła się w tę bohaterkę w filmie "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Mogliśmy ją zobaczyć również w "Ostatnim Jedi" i "Skywalkerze. Odrodzeniu". W jej filmografii znajdziemy również w "Morderstwo w Orient Expressie" Kennetha Branagha, "Ofelię", "Ruchomy chaos", w którym partnerowała Tomowi Hollandowi i Madsowi Mikkelsenowi, czy pandemiczną komedię Netfliksa pt. "Bańka"

Zobaczcie zwiastun filmu "Skywalker. Odrodzenie"Długo wyczekiwany finał legendarnej sagi "Gwiezdne wojny", a także ostatni rozdział opowieści o rodzinie Skywalkerów. Kim jest Rey? Czy Jasna Strona Mocy pokona w końcu Ciemną Stronę? Fabuła "Skywalker. Odrodzenie" ma miejsce rok po wydarzeniach z filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Kylo Ren przylatuje na planetę Mustafar, gdzie znajduje artefakt Sithów, a ten naprowadza go na tajemniczą planetę Exegol gdzie odkrywa mroczną tajemnicę mrocznego zakonu. Tymczasem Rey kontynuuje trening Jedi pod okiem Lei Organy, a Finn i Poe Dameron dowiadują się, że Imperator Palpatine żyje, w związku z czym muszą znaleźc sposób na to, by powstrzymać go już raz na zawsze.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszym corocznym plebiscycie NAGRODY FILMWEBU 2023. TUTAJ znajdziecie nominacje w 13 kategoriach. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones