Dave Franco zaśpiewa "Ice Ice Baby". Vanilla Ice dostaje biografię

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dave+Franco+za%C5%9Bpiewa+%22Ice+Ice+Baby%22.+Vanilla+Ice+dostaje+biografi%C4%99-138607
Dave Franco zaśpiewa "Ice Ice Baby". Vanilla Ice dostaje biografię
źródło: Getty Images
autor: Walter Iooss Jr
Dave Franco promuje właśnie swój reżyserski pełnometrażowy debiut "The Rental". Nie przeszkadza mu to jednak w dzieleniu się z dziennikarzami swoimi innymi projektami. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że będzie gwiazdą biografii Roberta Van Winkle'a, którego świat zna lepiej jako Vanilla Ice.

GettyImages-908472540.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Projekt nosi tytuł "To the Extreme", którego scenarzystami są Chris Goodwin i Phillip Van. W przeciwieństwie do campowej produkcji "Miłość w rytmie rap", którą przygotował na bazie swojego życia sam Vanilla Ice, nowy film ma potraktować rapera na poważnie. Franco sugeruje, że klimatem przypominać będzie raczej "Disaster Artist" czy "Jestem najlepsza. Ja, Tonya".

"To the Extreme" będzie opowieścią o drodze na szczyt, upadku i powrocie artysty. Zobaczymy jak z chłopaka, który nie ukończył liceum, sprzedawał samochody w Dallas, nagrywał pierwsze piosenki zmienił się w megagwiazdę za sprawą przeboju "Ice Ice Baby" i albumu "To the Extreme". Młody Vanilla Ice nie jest gotowy na sławę. Musi radzić sobie z toksyczną stroną bycia na świeczniku oraz szantażem, którego padł ofiarą...

Dave Franco ujawnił również, że Vanilla Ice współpracuje przy filmie z jego twórcami, dzięki czemu mają dostęp do faktów, które nie są powszechnie znane.

A poniżej przypominamy hit, któremu Vanilla Ice zawdzięcza nieśmiertelność: