David Beckham w drużynie króla Artura

Daily Mail / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Beckham+w+dru%C5%BCynie+kr%C3%B3la+Artura-111907
Był piłkarzem i modelem, teraz chce zostać aktorem. A umożliwi mu to Guy Ritchie. O kim mowa? Oczywiście o Davidzie Beckhamie, który prywatnie przyjaźni się z reżyserem.


Ritchie zaproponował mu rolę w nowym widowisku "King Arthur". Jest to pierwsza część z planowanego cyklu, który poświęcony będzie najsłynniejszym legendom arturiańskim. Kogo zagra Beckham, tego na razie nie wiadomo.

Były piłkarz już kilkakrotnie miał okazję pracować z Guyem Ritchiem. Zagrał epizod w "Kryptonim U.N.C.L.E.", a Ritchie pracował przy kilku reklamach z udziałem Beckhama (zdjęcie powyżej).

"King Arthur" ma być odważną wersją słynnej legendy. Artur będzie przywódcą gangu z ulic Londonium nieświadomym, że przeznaczono mu inne życie - dopóki w jego ręce nie trafi miecz Excalibur. W obliczu potęgi tej broni Artur będzie musiał dokonać trudnych wyborów. Przyłączając się do ruchu oporu i tajemniczej kobiety o imieniu Guinevere, nauczy się władać mieczem, stawi czoła swoim demonom i zjednoczy ludzi w walce z tyranem Vortigernem, który zamordował jego rodziców i pozbawił go korony.