FOTO: Oto Charlie Hunnam jako król Artur

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Oto+Charlie+Hunnam+jako+kr%C3%B3l+Artur-112552
Magazyn Entertainment Weekly ujawnił okładkę swojego nadchodzącego numeru, na której prezentuje się Charlie Hunnam z Excaliburem w ręku. To pierwszy rzut oka na tytułowego bohatera nowego filmu Guya Ritchiego, "Knights of the Round Table: King Arthur".


Film będzie nową wersją legendy o Królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu. Pułapką tej historii jest pokusa pokazania Artura jako miłego i dobrotliwego, powiedział reżyser w wywiadzie udzielonym pismu. Te dwie cechy pasują do siebie, ale nie są zbyt ciekawe do oglądania. Luke Skywalker zawsze był najmniej interesującą postacią w "Gwiezdnych Wojnach". Bo to bohater pozytywny. A oni są nudni.

Jest dość chropawy, to mistrz przetrwania. Oraz niezły cwaniak, zdradził na temat swojej wersji Artura Hunnam. Jest dzieciakiem z ulicy. Z pewnością będzie ostrzejszy niż wszyscy się spodziewają. To typowy bohater Guya Ritchiego.

Możemy też spodziewać się elementów fantasy. EW zapowiada, że w filmie zobaczymy węże-giganty, wielkie słonie bojowe i potworną, przypominającą wikinga istotę o imieniu Nemesis.

Film ma być pierwszą odsłoną sześcioczęściowego cyklu. W obsadzie są również Astrid Berges-Frisbey, Jude Law, Eric Bana i Djimon Hounsou. Autorem scenariusza jest Joby Harold. Premierę zapowiedziano na 22 lipca 2016.