De Armas i Affleck rzucają się na "Głęboką wodę". Oto pełny zwiastun filmu Adriana Lyne'a

https://www.filmweb.pl/news/De+Armas+i+Affleck+wchodz%C4%85+na+%22G%C5%82%C4%99bok%C4%85+wod%C4%99%22.+Zobacz+pe%C5%82ny+zwiastun+filmu+Adriana+Lyne%27a-145749
De Armas i Affleck rzucają się na "Głęboką wodę". Oto pełny zwiastun filmu Adriana Lyne'a
W sieci zadebiutował zwiastunpełny nowego filmu Adriana Lyne'a. Jego gwiazdami są Ana de Armas i Ben Affleck. Krótkie wideo możecie zobaczyć poniżej: 


"Głęboka woda" – co wiemy o najnowszym projekcie Adriana Lyne'a?


"Głęboka woda" to pierwszy od czasów "Niewiernej" film Adriana Lyne'a. Autorami scenariusza na podstawie powieści Patricii HighsmithZach Helm i Sam Levinson. W rolach Melindy i Vica Van Allenów, małżeństwa wplątanego w morderczą intrygę, zobaczymy Anę de Armas i Bena Afflecka

Zdjęcia rozpoczęły się w listopadzie 2019 roku. Odtwórcy głównych ról byli wówczas parą w prywatnym życiu. Początkowo Disney planował premierę kinową na styczeń 2022 roku. Ostatecznie zdecydowano, że film zadebiutuje na platformie Hulu 18 marca. W Polsce film będzie można obejrzeć tego samego dnia na Prime Video.

Adrian Lyne – skąd go znamy?


Adrian Lyne zadebiutował w 1980 roku dramatem obyczajowym "Lisice". Rozgłos przyniósł mu "Flashdance", którego bohaterka, 18-letnia Alex (Jennifer Beals) za dnia niepozorna spawaczka, w nocy przemieniała się w zmysłową tancerkę. Wśród jego najbardziej znanych dzieł są erotyczne dramaty ("9 1/2 tygodnia" z Kim Basinger i Mickeyem Rourkiem), melodramaty ("Niemoralna propozycja" z Demi Moore, Robertem Redfordem i Woodym Harrelsonem) i thrillery ("Fatalne zauroczenie" z Glenn Close i Michaelem Douglasem). Zrealizował także adaptację "Lolity" z Jeremym Ironsem i Dominique Swain oraz thriller psychologiczny "Drabina Jakubowa", który był tematem jednego z odcinków podcastu Krwawa gadka. Możecie posłuchać go poniżej: Ana de Armas – skąd ją znamy?


Ana de Armas urodziła się na Kubie. Karierę aktorską rozpoczęła od występów w hiszpańskojęzycznych filmach i serialach. Jej anglojęzyczny debiut to thriller "Kto tam?" w reżyserii Eliego Rotha, w którym zagrała u boku Keanu Reevesa. Mogliśmy oglądać ją w takich filmach jak "Blade Runner 2049" Denisa Villeneuve'a, "Na noże" Riana Johnsona, a ostatnio "Nie czas umierać", w którym zachwyciła rolą towarzyszącej 007 agentki Palomy. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w thrillerze "Głęboka woda" w reżyserii Adriana Lyne'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones