Affleck i Damon mają nowy wspólny projekt! Tym razem dla Netfliksa

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Affleck+i+Damon+maj%C4%85+nowy+projekt+Thriller+%22Animals%22+powstaje+dla+Netfliksa-153819
Affleck i Damon mają nowy wspólny projekt! Tym razem dla Netfliksa
źródło: Getty Images
autor: Tim Mosenfelder
Sukces "Air", które aktualnie jest największym hitem Amazona, z pewnością zachęcił Bena Afflecka i Matta Damona do dalszej współpracy. Już wkrótce będą mieli okazję ponownie spotkać się na planie zdjęciowym. Ich projekt, thriller zatytułowany "Animals", powstaje dla Netfliksa. 

Co wiemy o "Animals", nowym projekcie Afflecka i Damona?


O fabule "Animals" wiadomo na razie jedynie tyle, że będzie dotyczyć porwania. Autorem scenariusza jest Connor McIntyre. Ben Affleck wyreżyseruje film. Wraz z Mattem Damonem, który zagra główną rolę, będą też pełnić obowiązki producentów.

Wspólne projekty Bena Afflecka i Matta Damona


Ben Affleck i Matt Damon współpracują od końca lat 90. Scenariusz "Buntownika z wyboru", w którym także wystąpili, przyniósł im Oscara. W kolejnych latach mogliśmy ich zobaczyć m.in. w filmach Kevina Smitha ("W pogoni za Amy", "Dogma", "Dziewczyna z Jersey", "Jay i Cichy Bob kontratakują") czy Ridleya Scotta ("Ostatni pojedynek"). Aktualnie ich wspólną filmografię wieńczy dramat sportowy "Air". 

Zobacz zwiastun filmu "Air"


Dramat sportowy "Air" na całym świecie zarobił 90 milionów dolarów, zajmując 53 miejsce w światowym box offisie. Poza Benem Affleckiem i Mattem Damonem wystąpili w nim m.in. Viola Davis, Chris Messina i Jason Bateman. Zobaczcie zwiastun:"Air" ukazuje niewiarygodne okoliczności, prowadzące do zawiązania przełomowej współpracy między wówczas początkującym Michaelem Jordanem a nowo powstającym działem koszykarskim koncernu Nike. To partnerstwo, dzięki marce Air Jordan, zrewolucjonizowało świat sportu i współczesną kulturę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones