Jennifer Garner i Ben Affleck znowu razem? Aktorka może zagrać w "Animals" z Mattem Damonem

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Garner+zagra+w+%22Animals%22+Bena+Afflecka-154168
Jennifer Garner i Ben Affleck znowu razem? Aktorka może zagrać w "Animals" z Mattem Damonem
źródło: Getty Images
autor: Dan MacMedan
Ben Affleck i Matt Damon po raz kolejny łączą siły, kręcąc thriller "Animals". Czy do dwójki starych kumpli dołączy była żona jednego z nich? Według najnowszej pogłoski występ w filmie negocjuje Jennifer Garner.

Jennifer Garner w nowym filmie Bena Afflecka?GettyImages-618248076.jpg Getty Images © Donna Ward


Plotkę ujawnił dziennikarz Jeff Sneider w swoim newsletterze "TheInSneider". Według niego Jennifer Garner prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do obsady "Animals".

Affleck i Garner, którzy wystąpili razem w "Pearl Harbor" (2001) i "Daredevilu" (2003), byli małżeństwem przez 13 lat. Garner mogliśmy oglądać ostatnio w serialu "O jedno cię proszę" i filmach "Rodzinne zamiany" oraz "Projekt Adam".

Co wiemy o "Animals", nowym projekcie Afflecka i Damona?O fabule "Animals" wiadomo na razie jedynie tyle, że będzie dotyczyć porwania. Autorem scenariusza jest Connor McIntyre. Ben Affleck wyreżyseruje film. Wraz z Mattem Damonem, który zagra główną rolę, będą też pełnić obowiązki producentów. Projekt powstaje dla platformy Netflix.

Wspólne projekty Bena Afflecka i Matta Damona


   
Ben Affleck i Matt Damon współpracują od końca lat 90. Scenariusz "Buntownika z wyboru", w którym także wystąpili, przyniósł im Oscara. W kolejnych latach mogliśmy ich zobaczyć m.in. w filmach Kevina Smitha ("W pogoni za Amy", "Dogma", "Dziewczyna z Jersey", "Jay i Cichy Bob kontratakują") czy Ridleya Scotta ("Ostatni pojedynek"). Aktualnie ich wspólną filmografię wieńczy dramat sportowy "Air". 
  

"Air" - zwiastun/h2>Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones