Ben Affleck gotowy na powrót do Marvela. A czy świat jest na to gotowy?

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka%3A+Ben+Affleck+rozmawia%C5%82+na+temat+do%C5%82%C4%85czenia+do+kinowego+uniwersum+Marvela-155395
Ben Affleck gotowy na powrót do Marvela. A czy świat jest na to gotowy?
Wielkimi krokami zbliża się premiera widowiska "Deadpool & Wolverine". Wszyscy wiemy, że film będzie wypełniony odniesieniami do przeszłych ekranizacji komiksów Marvela. W epizodach zobaczymy aktorów, których widzieliśmy zarówno w produkcjach Marvela, jak i 20th Century Fox. Spekulowano więc, że na ekranie pojawi się też Ben Affleck jako Daredevil.

Ben Affleck w Marvelu? Powróci jako Daredevil?Specjalizujący się w rozpowszechnianiu hollywoodzkich przecieków Daniel Richtman daje nadzieję fanom aktora. Jednak twierdzi on, że Ben Affleck nie wystąpi w widowisku "Deadpool & Wolverine" i nie powróci jako Daredevil.


Nie powinno to dziwić. Jego rola w widowisku "Daredevil" stała się komediowym memem. On sam nie wspomina jej zbyt ciepło. Jak jednak twierdzi Richtman, Affleck nie mówi "nie" powrotowi do ekranizacji komiksów Marvela w innej roli. Co więcej, rozmowy w tej sprawie były już prowadzone.

Niestety Richtman nie wspomina, kogo Ben Affleck mógłby zagrać w MCU i jak zakończyły się rozmowy.

Zwiastun widowiska "Deadpool & Wolverine"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones