Ben Affleck wraca jako "Księgowy". Amazon MGM nakręci sequel

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ksi%C4%99gowy+2%22+powstanie.+Amazon+ratuje+film%2C+kt%C3%B3rego+gwiazd%C4%85+jest+Ben+Affleck-154498
Ben Affleck wraca jako "Księgowy". Amazon MGM nakręci sequel
Po wielu falstartach wszystko wskazuje na to, że sequel filmu "Księgowy" powstanie. Nie zrealizuje go jednak Warner Bros., a Amazon MGM.

"Księgowy 2" powstaje. Co wiemy o kontynuacji?Oczywiście gwiazdą "The Accountant 2" będzie Ben Affleck. W filmie pojawią się także inne osoby znane z oryginału: Jon Bernthal, J.K. Simmons i Cynthia Addai-Robinson.

Za projekt odpowiadają twórcy "Księgowego": reżyser Gavin O’Connor oraz scenarzysta Bill Dubuque.


"Księgowy" był historią Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga, zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem - nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać.

Kontynuacja rozpocznie się od morderstwa byłego szefa Mediny. Bohaterka będzie zmuszona prosić Chrisa o pomoc. Ten, wraz ze swoim bratem Braxem, rozpoczyna powolne układanie spiskowych puzzli, by odkryć prawdę o zbrodni. Kiedy jest bliski odsłonięcia tajemnicy, jego śladem zaczynają podążać bezwzględni zabójcy...

Zwiastun filmu "Księgowy"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones