Del Toro i Perlman o szansach na trzeciego "Hellboya"

Shock Till You Drop / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Del+Toro+i+Perlman+o+szansach+na+trzeciego+%22Hellboya%22-96989
Guillermo Del Toro wyznał w jednym z najnowszych wywiadów, że rozmawiał z Ronem Perlmanem i Thomasem Tullem z Legendary Pictures o możliwości nakręcenia trzeciej części "Hellboya".


Nie lubię mówić o takich rzeczach, ale wczoraj wieczorem jadłem kolację z Ronem, który powiedział: "Bardzo chciałbym znowu nakręcić Hellboya. Kiedy to zrobimy"? A Thomas na to, że chętnie zobaczyłby "Hellboya 3". Nie powiedział, że chciałby go zrobić – tylko zobaczyć. Ale spytam go o to, zrelacjonował spotkanie Del Toro.

Swoje trzy grosze dorzucił też Perlman. Tego filmu nie może zrobić ktokolwiek, powiedział aktor. Uwielbiałem pracę dla Legendary i wiem, że Guillermo miał świetne doświadczenia podczas produkcji "Pacific Rim". Lubiłem dla nich pracować właśnie dlatego, że Guillermo był szczęśliwy. Pojawiłem się w szóstym miesiącu zdjęć, a on wydawał się świeży jak skowronek, bo pracował dla kogoś, kto doceniał i wspierał jego wizję. Mam taką cichą nadzieję, żeby ci ludzie pomogli nam zakończyć serię o Hellboyu.

Thomas Tull również zabrał głos w sprawie. Producent powiedział, że udział Legendary w ewentualnym projekcie byłby możliwy dopiero po rozwikłaniu pewnych prawnych komplikacji.