Dennis Quaid Elizabeth Debicki w "psychoseksualnym dramacie" o kosmitce

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dennis+Quaid+Elizabeth+Debicki+w+%22psychoseksualnym+dramacie%22-155770
Dennis Quaid Elizabeth Debicki w "psychoseksualnym dramacie" o kosmitce
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Znany m.in. z "Daleko od nieba" Dennis Quaid (nie zapominamy o dwóch częściach "Był sobie pies") dołączył do obsady "psychoseksualnego dramatu" "This Blue Is Mine". Wcześniej angaż dostały Zazie Beetz ("Joker") i Elizabeth Debicki ("The Crown").

Za kamerą stanie brazylijska reżyserka Iuli Gerbase, reżyserka filmu "Różowa chmura". Będzie to jej angielskojęzyczny debiut.

O czym opowie "This Blue Is Mine"?Akcja "This Blue Is Mine" rozgrywa się podczas rodzinnych wakacji w tropikalnym kurorcie. Artur, bezwstydny hedonista, zaskakuje wszystkich, zabierając ze sobą nową, enigmatyczną dziewczynę, Ivy (Debicki). Jej obecność i dziwne zachowanie zaburza kruchy balans, jaki panuje w relacji Artura z jego córkami. Tymczasem Connie (Beetz) próbuje dojść do siebie po traumie poronienia. Pewnego wieczoru, kiedy Connie jest bardzo pijana, Ivy zdradza jej, że w rzeczywistości jest obcą, która odwiedziła Ziemię. Ivy zaczyna kusić Connie perspektywą podróży na jej planetę. Zaproszenie robi się tym bardziej atrakcyjne, im bardziej gęstnieją rodzinne dramaty. Ale czy Ivy naprawdę jest kosmitką? A może Connie przeżywa załamanie nerwowe? 

Zdjęcia zaplanowano na sierpień i wrzesień w Kolumbii.

Dennis Quaid w zwiastunie filmu "Daleko od nieba"Cathy i Frank wiodą sielankowe życie. Wszystko się zmienia, gdy wychodzi na jaw, że mężczyzna jest gejem. 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones