Filmweb Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.filmweb.pl/news/Donald+Sutherland+jako+hollywoodzki+rekin-136533

Donald Sutherland jako hollywoodzki rekin

  • The Hollywood Reporter
  • autor: el
  • VOD, Seriale, Filmy
Niedawno pisaliśmy, że do obsady serialowej wersji "Szkoły Buddy'ego" dołączyły Kiernan Shipka i Diane Kruger. Dziś poznajemy kolejne nazwiska, które pojawią się na liście płac. Są to Thomas Dekker, Finn Jones i Donald Sutherland.

GettyImages-1177212070.jpg
Getty Images © Carlos Alvarez

Film George'a Huanga, znany pod oryginalnym tytułem "Swimming with Sharks", jednocześnie celebrował i wyszydzał hollywoodzki system studyjny. W nowej wersji, za scenariusz której odpowiada Kathleen Robertson ("Beverly Hills 90210"), młoda kobieta imieniem Lou (w tej roli Shipka) rozpoczyna pracę w studiu filmowym zarządzanym przez Joyce (Kruger). Pracujący w firmie manipulatorzy i intryganci nie spodziewają się, że dziewczyna wykiwa ich wszystkich. Sutherland zagra Redmonda, schorowanego prezesa założonego przez jego dziadka studia Fountain Pictures. Mizogin i seksualny predator, choć przykuty do łóżka, nie zamierza oddać władzy i wciąż torpeduje działania Joyce.

Oferująca krótkie filmiki do oglądania na smartfonach platforma Quibi ma wystartować 6 kwietnia. W przygotowaniu jest około 50 seriali. "Swimming with Sharks" nie ma jeszcze daty premiery.

zobacz też: