EXCLUSIVE: Gwiazdy opowiadają o filmie "Na głęboką wodę"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/EXCLUSIVE%3A+Gwiazdy+opowiadaj%C4%85+o+filmie+%22Na+g%C5%82%C4%99bok%C4%85+wod%C4%99%22-128802
Już w najbliższy piątek do kin wejdzie inspirowany prawdziwą historią film "Na głęboką wodę". Z tej okazji prezentujemy Wam materiał wideo, w którym o fabule opowiadają gwiazdy obrazu Colin Firth i Rachel Weisz.

Klip znajdziecie poniżej:


Clare i Donald Crowhurst to szczęśliwe i zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes plajtuje Donald decyduje się na ryzykowny krok, by zapewnić byt rodzinie. Pomysłowy wynalazca, weekendowy żeglarz postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata - Sunday Times Golden Globe. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig. Donald za wszelką cenę chce osiągnąć sukces, którym zasłuży na podziw najbliższych. Wspierany przez ukochaną żonę i kibicujące mu dzieci wyrusza w niebezpieczną podróż. Na co zdobędzie, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na którym najbardziej mu zależy?