Ethan Hawke gwiazdą serialu kryminalnego stacji Showtime

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ethan+Hawke+gwiazd%C4%85+serialu+kryminalnego+stacji+Showtime-146847
Ethan Hawke gwiazdą serialu kryminalnego stacji Showtime
źródło: Getty Images
autor: Sean Mathis
Ethan Hawke jeszcze raz połączy siły ze stacją Showtime, produkując i grając w miniserialu kryminalnym "The Whites" na podstawie powieści Richarda Price’a.
 

"The Whites" – o czym opowie serial?Bohaterem serialu będzie Billy Graves, niegdyś dobrze zapowiadający się policjant i członek szanowanej grupy gliniarzy Wild Geese, który odchodzi z nowojorskiego wydziału zabójstw, aby pracować na nocną zmianę. Podczas badania z pozoru rutynowego morderstwa dogania go przeszłość, gdyż w sprawę zamieszany zostaje przestępca, który niegdyś uciekł Billy’emu. Odkrycie zaczyna grozić karierze, rodzinie i znajomościom bohatera.


Wydana w 2015 roku powieść stanowiąca podstawę scenariusza "The Whites" miała początkowo zostać zaadaptowana na film przez studio Sony. Teraz ekranizacją zajmuje się Jez Butterworth ("Le Mans '66", "Spectre"). Jako producent wykonawczy w serial zaangażowany jest także Rian Johnson, z ramienia swojej firmy T-Street.
 

Ethan Hawke w serialachAktor znany z ról w filmach "Stowarzyszenie Umarłych Poetów", "Przed wschodem słońca", "Dzień próby" czy "Boyhood" nie może pochwalić się bogatym dorobkiem na małym ekranie. Już raz współpracował ze stacją Showtime przy napisanym i produkowanym przez niego "Ptaku dobrego Boga", w którym Hawke także wcielił się w głównego bohatera. To historia wyjętego spod prawa abolicjonisty Johna Browna, który przed wojną secesyjną zebrał wokół siebie grupę bojowników i walczył o zniesienie niewolnictwa.
 
Ostatnio aktor pojawił się u boku Oscara Isaaca w serialu Marvela "Moon Knight", wcielając się w postać Arthura Harrowa. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones