"Flash" na HBO Max. Data premiery ujawniona

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Flash%22+na+HBO+Max.+Data+premiery+ujawniona+-+ekranizacja+komiksu+DC+pojawi+si%C4%99+na+platformie+jeszcze+w+sierpniu-151785
"Flash" na HBO Max. Data premiery ujawniona
Warner Bros. Pictures i DC ujawniły datę premiery ekranizacji komiksu "Flash" na platformie streamingowej HBO Max. Widowisko, w którym tytułową rolę gra Ezra Miller, zadebiutuje w serwisie już za tydzień, 25 sierpnia.

"Flash": o filmie"Flash" miał premierę kinową 14 czerwca. Przy budżecie rzędu 200 milionów dolarów film zarobił na całym świecie zaledwie 268 milionów. W naszej recenzji pisaliśmy: Ezra Miller jest niekwestionowaną gwiazdą tej komedii charakterów, w obydwu wcieleniach to prawdziwy aktorski żywioł – zarówno jako bezpretensjonalny w swojej głupocie nastolatek, jak i zdesperowany neurotyk sprawdza się fantastycznie. I to właśnie opowieść o życiu, które nigdy nie nadeszło, wypełnia pierwszą połowę filmu. To fajne kino, z precyzyjnie zaakcentowaną, wysoką stawką, pełne żartów pisanych przez człowieka, a nie ChatGPT, osadzone w świecie, w którym Eric Stolz dostał rolę w "Powrocie do przyszłości", Michael J. Fox wybrał "Footloose", a Kevin Bacon musiał zadowolić się "Top Gun".  


Fabuła filmu prezentuje się następująco: Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba, że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa. Jedyną nadzieją Barry'ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

Film wyreżyserował Andy Muschietti ("To") według scenariusza Christiny Hodson ("Ptaki nocy"). Obsadę zasilili także: Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue oraz Michael Keaton.

Zwiastun filmu "Flash"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones