FOTO: Liczy się każda sekunda z plakatem "Kodu nieśmiertelności"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Liczy+si%C4%99+ka%C5%BCda+sekunda+z+plakatem+%22Kodu+nie%C5%9Bmiertelno%C5%9Bci%22-69649
W sieci zadebiutował pierwszy plakat do nowego filmu Duncana Jonesa "Kod nieśmiertelności". Możecie go w pełnej okazałości podziwiać poniżej:


(kliknij, aby powiększyć)

Kapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: "Kod nieśmiertelności", który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. "Kod nieśmiertelności" pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy... który już się wydarzył?