FOTO: Pierwsza dwójka bohaterów "The Hateful Eight"

EW / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Pierwsza+dw%C3%B3jka+bohater%C3%B3w+%22The+Hateful+Eight%22-112879
Entertaiment Weekly zaprezentowało pierwszy z serii nowych plakatów do filmu Quentina Tarantino "The Hateful Eight". Możecie na nim zobaczyć Kurta Russela i Jennifer Jason Leigh.

Oto plakat:


(kliknij, aby powiększyć)

Plakat zapowiada również, że "The Hateful Eight" pokazywany będzie na 70mm taśmie filmowej. Jednak ta wersja wejdzie tylko do wybranych kin (i nie wiemy jeszcze, czy dotrze także do Polski). Reszta otrzyma wersję cyfrową.

Akcja filmu rozgrywa się sześć lub osiem, lub dwanaście lat po wojnie secesyjnej. Przez pogrążone w zimowym śnie Wyoming podąża dyliżans z łowcą głów Johnem Ruthem oraz więźniarką Daisy Domergue. Para zmierza do miasteczka Red Rock, gdzie Ruth - znany w tych stronach jako Kat - ma postawić Domergue przed obliczem wymiaru sprawiedliwości. Bohaterowie spotykają na drodze dwóch nieznajomych: majora Marquisa Warrena, byłego żołnierza Unii, który stał się niesławnym łowcą głów, oraz renegata z Południa Chrisa Mannixa, który twierdzi, że jest nowym szeryfem w mieście. Zagubieni w zamieci śnieżnej Ruth, Domergue, Warren i Mannix znajdują schronienie w Pasmanterii Minnie - przystanku dla dyliżansów położonym w górskiej przełęczy. Na miejscu nie zostaną przywitani przez właścicielkę, lecz przez czterech nieznajomych: Boba opiekującego się przybytkiem pod nieobecność Minnie, kata Red Rock Oswaldo Mobraya, hodowcę krów Joe Gage'a oraz generała armii Konfederatów Sanforda Smithersa. Wraz z upływem czasu ośmioro podróżników zdaje sobie sprawę, że mogą nie dotrzeć do Red Rock.