Filmweb OFFLINE 2013: Poznajcie tytuł drugiego filmu, jaki pokażemy na zlocie

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+OFFLINE+2013%3A+Poznajcie+tytu%C5%82+drugiego+filmu%2C+jaki+poka%C5%BCemy+na+zlocie-98412
Jak co roku zapraszamy wszystkich użytkowników Filmwebu na zlot do Warszawy. Filmweb OFFLINE 2013 odbędzie się w dniach 27-28 września.Tradycyjnie obok imprezy do białego rana przygotowujemy dla Was kilka projekcji premierowych filmów. Dziś możemy Wam ogłosić tytuł drugiego filmu. Będzie to komedia obyczajowa "Najlepsze najgorsze wakacje", którego reżyserami są scenarzyści "Spadkobierców".

Tydzień temu poznaliście tytuł pierwszego filmu – "Labirynt". Co jeszcze Wam pokażemy? Dowiecie się wkrótce.

A tymczasem przypominamy, że wciąż trwają zapisy na zlot. Jeśli chcecie wziąć udział w Filmweb OFFLINE 2013, kliknijcie TUTAJ. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 września. Z wybranymi osobami – najbardziej aktywnymi użytkownikami Filmwebu, którzy z zaangażowaniem dzielą się z nami swoją pasją i wiedzą, oraz innymi filmwebowiczami –  skontaktujemy się do 17 września w celu potwierdzenia wzięcia udziału w zlocie.

Przypominamy, że aby wziąć udział w zapisach na Filmweb OFFLINE, trzeba być zalogowanym użytkownikiem.

Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce w warszawskim kinie Atlantic, w samym centrum miasta. Będziecie mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć przedpremierowo filmy wybrane specjalnie dla Was na tę okazję. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 27 września, dwa kolejne – w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po sobotnich seansach, 28 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Zapisy na Filmweb OFFLINE 2013 przyjmujemy TUTAJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones