Ruszyły zapisy na zlot Filmweb OFFLINE 2013

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/Ruszy%C5%82y+zapisy+na+zlot+Filmweb+OFFLINE+2013-98237
Ruszamy z zapisami na tegoroczny zlot. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, kliknijcie TUTAJ. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 września.


W dniach 27 i 28 września w Warszawie odbędzie się Filmweb OFFLINE, czyli spotkanie w realnej rzeczywistości użytkowników naszego portalu.

Wszystkie tegoroczne seanse będą miały miejsce w warszawskim kinie Atlantic, w samym centrum miasta. Będziecie mieli wyjątkową okazję, by obejrzeć przedpremierowo filmy wybrane specjalnie dla Was na tę okazję. Pierwszy seans odbędzie się w piątek wieczorem, 27 września, dwa kolejne – w sobotę w godzinach popołudniowych i wieczornych. Po sobotnich seansach, 28 września, tradycyjnie zapraszamy na zimne piwo i zabawę do białego rana.

Pierwszy film, na który Was zapraszamy, to thriller "Labirynt" z Hugh Jackmanem oraz Jakiem Gyllenhaalem w rolach głównych.

Z wybranymi osobami – najbardziej aktywnymi użytkownikami Filmwebu, którzy z zaangażowaniem dzielą się z nami swoją pasją i wiedzą, oraz innymi filmwebowiczami –  skontaktujemy się do 17 września w celu potwierdzenia wzięcia udziału w zlocie.
Przypominamy, że aby wziąć udział w zapisach na Filmweb OFFLINE, trzeba być zalogowanym użytkownikiem.

Zapisy na Filmweb OFFLINE 2013 przyjmujemy TUTAJ.