Frank Grillo powróci jako Crossbones

Informacja nadesłana: Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Frank+Grillo+powr%C3%B3ci+jako+Crossbones-140858
Frank Grillo powróci jako Crossbones
źródło: Materiały prasowe
Frank Grillo pojawił się jako Crossbones w trzech filmach z kinowego uniwersum Marvela ("Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" i "Avengers: Koniec gry"). Czarny charakter zginął jednak w "Wojnie bohaterów", a w "Końcu gry" pojawił się jedynie w sekwencji z przeszłości. Czy mimo to jest szansa na powrót aktora do roli? Wygląda na to, że tak.

W udzielonym niedawno wywiadzie Grillo potwierdził, że wcieli się ponownie w Brocka Rumlowa/Crossbonesa w przygotowywanym dla platformy Disney+ serialu animowanym "What If...?", który opowie historie rozgrywające się w alternatywnych rzeczywistościach uniwersum Marvela. Głosu bohaterom mają użyczać aktorzy znani z kinowych widowisk Marvela. Powrót Grillo do roli Rumlowa w takiej formie nie powinien więc być szczególnym zaskoczeniem.

Aktor zdradził, że nagrał cztery lub pięć odcinków w jeden albo dwa dni. W lutym będę musiał wrócić i nagrać jeszcze kilka. To było niemal rok temu i podejrzewam, że ze względu na koronawirusa wszystko zostało wstrzymane, ale teraz temat wraca. Nie wiem nic więcej. Nawet nie pamiętam, co konkretnie robiłem, jakie były moje kwestie, ale myślę, że efekt będzie fajny.

Grillo dodał, że musiał pracować jedynie ze scenariuszem, bo animacja nie była wówczas jeszcze gotowa. Interpretujesz wszystko samemu, czytając z kartki i próbując pozostać wiernym postaci Crossbonesa, powiedział. Potem pokazują ci jakiś kawałek materiału, ale znasz Marvela, nie chcą pokazać ci za dużo. Zwłaszcza mi, bo dużo gadam i już nie raz mnie skarcono.

Pierwszy sezon "What If...?" zadebiutuje prawdopodobnie w połowie 2021. Ma mieć 10 odcinków.