James Gunn i Peter Safran powinni dać Jennie Ortedze rolę Batgirl? Fanowski zwiastun stał się viralem

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gunn+i+Zaslav+powinni+da%C4%87+Ortedze+rol%C4%99+Batgirl+Fanowski+zwiastun+sta%C5%82+si%C4%99+viralem-155064
James Gunn i Peter Safran powinni dać Jennie Ortedze rolę Batgirl? Fanowski zwiastun stał się viralem
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
Jenna Ortega jako Batgirl? Na kanale specjalizującego się w fanowskich zwiastunach KH Studio pojawił się materiał, którego twórcy przymierzają młodą aktorkę do tej roli. Krótkie wideo szybko stało się viralem. 

Jenna Ortega jako Batgirl? Zobacz fanowski zwiastun, który bije rekordy popularności


Materiał udostępniony przez KH Studio w niecałe pięć dni został odtworzony ponad ponad milion razy. Entuzjazm fanów widać też w sekcji komentarzy. Czy odpowiedzialni za DCU James Gunn i Peter Safran powinni pomyśleć o zaangażowaniu młodej gwiazdy do roli Batgirl? Krótkie wideo możecie zobaczyć poniżej: Twórcy wideo wykorzystali w nim nie tylko sztuczną inteligencję, ale też materiały z istniejących filmów DC. W zmontowanym przez nich zwiastunie widzimy m.in. Margot Robbie jako Harley Quinn i J.K. Simmonsa jako komisarza Gordona

Swego czasu kontrowersje wywołała decyzja Warner Bros. o skasowaniu gotowego filmu o Batgirl. Oficjalnym powodem miała być jego słaba jakość, ale grająca tytułową rolę Leslie Grace twierdzi, że było inaczej. Przeczytaj: Leslie Grace: "Batgirl" nieemisyjna? Nie, mogła być świetna.

Najważniejsze role Jenny Ortegi. Zobacz zwiastun "Wednesday"


Jenna Ortega największą popularność zdobyła dzięki roli Wednesday Addams w serialu "Wednesday", który Tim Burton zrealizował dla Netfliksa. Zobaczcie jego zwiastun: W filmografii młodej aktorki znajdziemy też takie seriale jak "Jane the Virgin" czy "Ty", a także filmy "Ratujmy Florę", "Opiekunka: Demoniczna królowa", "X", a ostatnio "Krzyk" i "Krzyk VI", w którym wcieliła się w postać Tary Carpenter. Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem są m.in. drugi sezon "Wednesday" oraz "Beetlejuice Beetlejuice".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones