Patrick Dempsey w prequelu serialu "Dexter". Kogo zagra?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Chirurg%C3%B3w%22+Patrick+Dempsey+wraca+do+telewizji.+Wyst%C4%85pi+w+prequelu+serialu+%22Dexter%22-156171
Patrick Dempsey w prequelu serialu "Dexter". Kogo zagra?
źródło: Getty Images
autor: Mondadori Portfolio
Trwa proces obsadzania ról w serialu "Dexter: Original Sin". Najnowszą gwiazdą show został Patrick Dempsey.

Młody Dexter Morgan nadchodziSerial "Dexter: Original Sin" to prequel wielkiego hitu telewizji sprzed lat "Dextera". Jego akcja rozpocznie się w 1991 roku w Miami. Zobaczymy w nim, jak Dexter ze studenta przeistacza się w seryjnego zabójcę. Kiedy pociąg do zbrodni staje się obezwładniający, Dexter znajduje ratunek w Harrym. To on wpoi mu zasady, które pozwolą mu realizować mroczne potrzeby z jak najmniejszą szkodą dla społeczeństwa oraz nauczy go, jak uniknąć schwytania przez wymiar sprawiedliwości. To ostatnie będzie o tyle trudne, że młody Dexter właśnie rozpoczyna staż w policji Miami...

Patrick Dempsey wcieli się w postać Aarona Spencera, kapitana wydziału zabójstw policji w Miami.


Młodego Dextera zagra Patrick Gibson. W jego przybranego ojca wcieli się Christian Slater. A siostrą Dextera została Molly Brown.

Za nowy serial odpowiada Clyde Phillips. Gwiazda oryginału - Michael C. Hall - będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego.

Dla Dempseya "Dexter: Original Sin" będzie powrotem do świata seriali. Wielu fanów najlepiej zna go z roli lekarza w wielkim przeboju "Chirurdzy". Ostatnio mogliśmy go oglądać w kinach w biograficznym dramacie "Ferrari" oraz slasherze "Noc Dziękczynienia". W planach ma również powrót do cyklu "Krzyk".

Zwiastun serialu "Dexter"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones