HBO kasuje "Wychowane przez wilki". Czy to koniec serialu?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/HBO+kasuje+%22Wychowane+przez+wilki%22.+Czy+to+koniec+serialu-146710
HBO kasuje "Wychowane przez wilki". Czy to koniec serialu?
Mamy złą wiadomość dla tych z Was, którzy czekali na ciąg dalszy przygód produkowanego przez Ridleya Scotta serialu "Wychowane przez wilki". HBO Max ogłosiło, że rezygnuje z realizacji trzeciego sezonu. A to oznacza, że historia zakończy się na dwóch sezonach. Ostatni odcinek wyemitowano w marcu.

O czym opowiadał 2. sezon serialu "Wychowane przez wilki"?W drugim sezonie serialu "Wychowane przez wilki" para androidów, Matka (Amanda Collin) i Ojciec (Abubakar Salim), wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b. Jednak funkcjonowanie w tym nowym społeczeństwie to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ "prawdziwe dziecko" Matki zagraża życiu tych, którzy są ostatnimi przedstawicielami rasy ludzkiej.


Czy to koniec serialu "Wychowane przez wilki"?Decyzja HBO Max została publicznie ogłoszona po tym, jak na Twitterze informację o skasowaniu serialu "Wychowane przez wilki" ujawnił grający Ojca Salim. Aktor twierdził, że oficjalnie nie zostało to ogłoszone, ponieważ twórcy serialu walczą o możliwość jego uratowania przez inną stację lub platformę.

Jesteśmy w wyjątkowej sytuacji - napisał na Twitterze Salim. - Mamy w pełni opracowaną i rozplanowaną fabułę, potężny zespół twórców, niesamowity odbiór wśród krytyków i recenzentów, a przede wszystkim silną międzynarodową społeczność fanów, której nie można ignorować. Powodem, dla którego anulowanie nie zostało jeszcze ogłoszone jest to, że wciąż istnieje szansa na kontynuowanie historii i zakończenie jej w nowym domu.

Czy znajdzie się chętny na uratowanie serialu?

Serial Killers: "Wychowane przez wilki" pierwszy sezonPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones