Jackie Chan w kontynuacji widowiska "Mit". "A Legend" będzie trzy razy droższa!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jackie+Chan+w+kontynuacji+widowiska+%22Mit%22.+%22A+Legend%22+b%C4%99dzie+trzy+razy+dro%C5%BCsza-150778
Jackie Chan w kontynuacji widowiska "Mit". "A Legend" będzie trzy razy droższa!
źródło: Getty Images
autor: Frazer Harrison
Jackie Chan zagra główną w przygodowym widowisku fantasy "A Legend". To kontynuacja kasowego przeboju "Mit" z 2005 roku. Za kamerą stanie ponownie wieloletni współpracownik gwiazdora, Stanley Tong ("Policyjna opowieść 3: Superglina", "Draka w Bronksie").

O czym opowie "Legend"?Chan raz jeszcze wcieli się w eksperta od archeologii, profesora Jacka Chena. Akcja filmu startuje w chwili, gdy jeden ze studentów bohatera w trakcie wyprawy na lodowiec znajduje pewien artefakt.  Chen odkrywa, że tekstura przedmiotu jest uderzająco podobna do jadeitowego wisiorka, który widział we śnie. Podejrzewając, że wisiorek pełni rolę mostu między krainą snów a rzeczywistością, profesor wyrusza ze swoją drużyną w podróż do Lodowcowej Świątyni. Rozpoczyna się niesamowita przygoda.


Przypomnijmy, że "Mit" okazał się jednym z bardziej dochodowych filmów roku w Chinach, zarabiając 120 milionów dolarów przy budżecie rzędu 15 milionów. Sequel będzie znacznie wystawniejszym widowiskiem - koszty jego realizacji wyniosą 50 milionów dolarów.

Jackie Chan nadal w akcjiBędący legendą kina akcji Chan skończył w tym roku 69 lat. Nic nie wskazuje jednak na to, by rozważał przejście na emeryturę. Do najbardziej znanych filmów z udziałem gwiazdora należą m.in. "Pijany smok", "Zbroja Boga", serie "Policyjna opowieść" i "Godziny szczytu", "Kowboj z Szanghaju", a także "Karate Kid".  

Zwiastun filmu "Mit"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones