"Godziny szczytu 4" powstaną? Co ze zhańbionym Brettem Ratnerem?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jackie+Chan+twierdzi%2C+%C5%BCe+trwaj%C4%85+rozmowy+w+sprawie+powstania+filmu+%22Godziny+szczytu+4%22-148765
"Godziny szczytu 4" powstaną? Co ze zhańbionym Brettem Ratnerem?
Po kilku latach przerwy wracamy do rozmowy o tym, czy "Godziny szczytu 4" powstaną czy też nie. I znów wszystkiemu winne są gwiazdy trylogii. Tym razem to Jackie Chan rozpalił nadzieje fanów.

Jackie Chan zapowiada "Godziny szczytu 4"Jackie Chan był gościem Red Sea Film Festival. W czasie spotkania z fanami opowiedział o swoich nadchodzących planach filmowy. Padł tytuł "Godziny szczytu 4".

Chan ujawnił, że rozmowy na temat czwartej części właśnie trwają. Co więcej, Chan szykuje się do spotkania z reżyserem. Tematem rozmowy jest scenariusz czwórki.

GettyImages-673609556.jpg Getty Images © Michael Tran


Czy zhańbiony Brett Ratner powróci?Niestety Jackie Chan nie powiedział, kim jest reżyser, z którym się spotyka. Warto jednak pamiętać, że wszystkie trzy filmy z cyklu "Godziny szczytu" nakręcił Brett Ratner. I to on wciąż był wymieniany jako osoba odpowiedzialna za realizację czwórki, kiedy przez całą ubiegłą dekadę mówiło się o powrocie serii.

Jednak Ratner od lat nie nakręcił żadnego filmu. Ostatnim tytułem w jego filmografii jest finansowa wtopa z 2014 roku - "Hercules".

Głównym powodem nieobecności Ratnera jest nierozwiązana wciąż sprawa ciążących na nim oskarżeń o molestowanie seksualne. Pierwsze pojawiły się w 2017 roku. Siedem aktorek, w tym Olivia Munn i Natasha Henstridge, oskarżyły reżysera o niestosowne zachowanie, obnażanie się i masturbację przez nimi, a w jednym przypadku także o wymuszenie seksu oralnego.

Bohaterami filmowej serii "Godziny szczytu" są czarnoskóry rozgadany policjant z Los Angeles (Chris Tucker) oraz będący mistrzem kung fu funkcjonariusz z Hongkongu (Jackie Chan), którzy wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Pierwszy film trafił do kin w 1998 roku. Dwie kolejne części pojawiły się na ekranach w 2001 i 2007 roku.

Zwiastun filmu "Godziny szczytu 3"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones