Jai Courtney w serialu z Chrisem Prattem

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jai+Courtney+w+serialu+z+Chrisem+Prattem-143285
Jai Courtney w serialu z Chrisem Prattem
źródło: Getty Images
autor: Mark Sagliocco
Jai Courtney ("Jolt", "The Suicide Squad") zagra u boku Chrisa Pratta w serialu sensacyjnym "The Terminal List". Projekt powstaje dla serwisu streamingowego Amazon Prime Video.

"The Terminal List" to ekranizacja powieści Jacka Carra pod tym samym tytułem. Opowiada ona historię Jamesa Reece'a (Pratt) - komandosa Navy SEALS, który jako jedyny z całego oddziału przeżywa zasadzkę w trakcie niebezpiecznej misji. Bohater powraca do domu z głową pełną sprzecznych wspomnień oraz wątpliwości co do tego, kto naprawdę odpowiada za masakrę. Gdy na jaw wychodzą nowe fakty na temat tragedii, życie Reece'a zaczyna wisieć na włosku.

Courtney wcieli się w Stevena Horna - złowieszczego miliardera zarabiającego krocie w przemyśle militarnym. Splot feralnych okoliczności sprawi, że biznesmen i Reece  znajdą się na kursie kolizyjnym.

Obsadę "The Terminal List" zasilili wcześniej Riley Keough, Constance Wu, Taylor Kitsch i Jeanne Tripplehorn. Scenarzystą i showrunnerem serialu jest David DiGilio. Reżyseruje Antoine Fuqua.