Riley Keough zagra żonę Chrisa Pratta w "The Terminal List"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Riley+Keough+zagra+%C5%BCon%C4%99+Chrisa+Pratta+w+%22The+Terminal+List%22-141573
Riley Keough zagra żonę Chrisa Pratta w "The Terminal List"
źródło: Getty Images
autor: David Crotty
Riley Keough, gwiazda "Tajemnic Silver Lake", zagra jedną z głównych ról w serialu Amazona "The Terminal List". W obsadzie są już Chris Pratt, Constance Wu, Taylor Kitsch i Jeanne Tripplehorn

Serial będzie historią Jamesa Reece'a – komandosa Navy SEALS (Pratt), który jako jedyny z całego oddziału przeżywa zasadzkę w trakcie niebezpiecznej misji. Bohater powraca do domu z głową pełną sprzecznych wspomnień oraz wątpliwości co do tego, kto naprawdę odpowiada za masakrę. Gdy na jaw wypływają nowe dowody dotyczące tragedii, życie bohatera zaczyna wisieć na włosku.

Keough wcieli się w Lauren Reece, żonę głównego bohatera, prawdziwą wojowniczkę, która nie tylko skutecznie łączyła swoją karierę triathlonistki z wychowaniem córki, ale też opiekowała się rodzinami pozostałych członków oddziału jej męża, gdy ci przebywali na misji. Podczas gdy po powrocie do domów większość małżeństw z udziałem weteranów rozpadła się, Lauren i James dawali sobie niezbędne wparcie do przetrwania trudnych momentów. 

"The Terminal List" powstaje dla platformy Amazon. Wśród producentów są Chris Pratt oraz Antoine Fuqua, który będzie również reżyserem.
Udostępnij: