Halloween: Emily Hampshire przeprasza za swój kostium. Za kogo się przebrała?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Halloween%3A+Emily+Hampshire+przeprasza+za+sw%C3%B3j+kostium.+Za+kogo+si%C4%99+przebra%C5%82a-152674
Halloween: Emily Hampshire przeprasza za swój kostium. Za kogo się przebrała?
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
W Halloween gwiazdy i celebryci prześcigają się w pomysłach na najstraszniejsze przebranie. Emily Hampshire, która wraz z przyjaciółką zdecydowała się upodobnić do Johnny'ego Deppa i Amber Heard, musiała zmierzyć się z falą krytyki. Teraz przeprasza. 

Emily Hampshire przeprasza za swój halloweenowy kostium


Chcąc upodobnić się do Johnny'ego Deppa, Emily Hampshire dokleiła sobie sztuczne tatuaże, dorysowała zarost i zaczesała włosy w gładki kucyk. Trzymała też butelkę wina. Jej przyjaciółka przebrała się za zapłakaną Amber Heard. Gwiazda "Schitt's Creek" pochwaliła się wspólnym zdjęciem na swoim Instagramie, zdecydowała się je jednak usunąć, gdy sekcję komentarzy zalała fala krytyki. Dodała kolejny post, w którym przeprasza.

Muszę przyznać, że była to jedna z najbardziej bezmyślnych, nieczułych i ignoranckich rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłam. Wpadłam na idiotyczny pomysł, by na Halloween przebrać się za Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Z całego serca przepraszam. Wstydzę się, że zrobiłam coś tak okropnego. Przemoc domowa nigdy, przenigdy nie powinna być tematem żartów. To prawdziwe problemy prawdziwych ludzi i NAPRAWDĘ żałuję tego, co zrobiłam. Obiecuję się poprawić w przyszłości. Jest mi bardzo przykro – napisała.

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej: Skąd znamy Emily Hampshire? Zobacz zwiastun serialu "Platforma"


Emily Hampshire najlepiej znana jest z roli Stevie Budd w serialu "Schitt's Creek". Występowała też w serialach "12 małp", "Chapelwaite", a ostatnio "Platforma" (zwiastun poniżej). W jej filmografii znajdziemy również takie filmy jak "Męsko-damska rzecz", "Śniegowe ciastko", "mother!" czy "The Death and Life of John F. Donovan".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones