Jared Leto powróci jako Joker! W "Zack Snyder's Justice League"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jared+Leto+powr%C3%B3ci+jako+Joker+W+%22Zack+Snyder%27s+Justice+League%22-139884
Jared Leto powróci jako Joker! W "Zack Snyder's Justice League"
Zmiany, zmiany, zmiany. Zack Snyder najwyraźniej zamierza zrobić wszystko, żeby jego "Liga Sprawiedliwości" różniła się od widowiska przygotowanego przez Jossa Whedona. Widać to chociażby w obsadzie. Otóż dołączył do niej właśnie Jared Leto. Powróci jako Joker, którego zagrał w "Legionie samobójców".

Przypomnijmy, że "Zack Snyder's Justice League" będzie miniserialem platformy HBO Max bazującym na materiale filmowym zrealizowanym przez Snydera na potrzeby kinowego widowiska "Liga Sprawiedliwości". Pierwotnie nie były planowane żadne dokrętki, lecz ostateczni się na nie zgodzono. Prace na planie trwają już od jakiegoś czasu m.in. z udziałem Bena Afflecka i Amber Heard.

Szczegóły udziału Leto nie są znane. Nie wiemy więc na razie, jak dużą rolę jego Joker odegra w fabule serialu.

Jednocześnie portal The Hollywood Reporter ujawnia, że z "Zack Snyder's Justice League" żadnego związku nie mają Jon Berg i Geoff Johns, czyli producenci "Ligi Sprawiedliwości", których filmowy Cyborg Ray Fisher oskarżał o utrwalanie toksycznych warunków pracy na planie poprzez przymykanie oczu na nieprofesjonalne działania Jossa Whedona. Nie jest jednak jasne czy ich brak na liście producentów jest związany z tymi oskarżeniami i wewnętrznym śledztwem prowadzonym przez Warner Bros.

"Zack Snyder's Justice League" składać się będzie z czterech odcinków.