Jared Leto wraca do roli Jokera?

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jared+Leto+wraca+do+roli+Jokera-121294
Jared Leto narobił w zeszłym roku dużo dymu wokół swojej interpretacji postaci Jokera. Przed premierą "Legionu samobójców" wiele mówiono o jego kolejnych ekscesach z planu, a już po premierze - o licznych scenach z jego udziałem, które zostały wycięte w montażu. Teraz Leto znów zaczyna mieszać. Właśnie wrzucił na swój snapchatowy profil dwa zdjęcia. Czy to jakiś trop dla fanów?


Pierwsze z nich to okładka komiksu "Zabójczy żart" Alana Moore'a i Briana Bollanda, czyli jednej z najważniejszych komiksowych opowieści o Jokerze. Pokazuje ona możliwą genezę morderczego klauna, a także opowiada o jego zamachu na Barbarę Gordon i porwaniu komisarza Gordona.


Drugie zdjęcie przedstawia… ząb. Czy jest to nawiązanie do metalowego uzębienia Jokera z "Legionu samobójców"? Fani podejrzewają, że obecna dentystyczna sytuacja czarnego charakteru wynika z bliskiego spotkania z pięścią Batmana.

Czy Leto sugeruje, że czeka nas aktorska wersja "Zabójczego żartu", w której - oprócz genezy samego Jokera - poznamy genezę jego koronki?

A może aktor po prostu zapowiada, że nie skończył jeszcze z postacią. W którym z nadchodzących filmów z uniwersum DC mógłby pojawić się jego Joker? Raczej odpadają tegoroczne "Liga Sprawiedliwości" i "Wonder Woman". Najbardziej oczywiste typy to przygotowywany przez Bena Afflecka "The Batman" oraz "Gotham City Sirens", gdzie przecież pojawi się Harley Quinn. Na razie to jednak jedynie spekulacja.


Udostępnij: