Jessica Lange w 8. sezonie "AHS". A powstanie też 10.!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jessica+Lange+w+8.+sezonie+%22AHS%22.+A+powstanie+te%C5%BC+10.-129275
Sarah Paulson ogłosiła oficjalnie, że w 8. sezonie "American Horror Story" powróci Jessica Lange. Gwiazda ma się pojawić w odcinku, który będzie reżyserowała Paulson


8. sezon będzie połączeniem pierwszego "Murder House" i trzeciego "Coven". W pierwszym Lange grała przerażającą i nieprzyjemną sąsiadkę o imieniu Constance Langdon, w trzecim – czarownicę Fionę Goode. W sezonie 8. ma powrócić jako Constance. 

W nowej serii zobaczymy też inne znane twarze – Sarah Paulson, Evana Petersa, Billy'ego Eichnera, Cheyenne'a Jacksona, Adinę Porter, Leslie GrossmanKathy Bates, a także Joan Collins.

Akcja sezonu ma rozgrywać się w przyszłości: jak powiedział Ryan Murphy, "18 miesięcy od dzisiaj". Ósma część "American Horror Story". będzie podobno przypominać tonacją bardziej "podkręcone" sezony "Asylum" i "Sabat". 

Co więcej – ogłoszono, że oprócz 8. i zapowiedzianego już jakiś czas temu sezonu 9. powstanie także 10. "Ryan poprosił o 10. sezon "AHS", a my z chęcią mu go daliśmy" – powiedział szef stacji FX John Landgraf. 

8. sezon zadebiutuje 12 września.