Joaquin Phoenix gwiazdą nowego filmu twórcy "Midsommar"

Discussing Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Joaquin+Phoenix+gwiazd%C4%85+nowego+filmu+tw%C3%B3rcy+%22Midsommar%22+i+%22Hereditary%22-140325
Joaquin Phoenix gwiazdą nowego filmu twórcy "Midsommar"
źródło: Getty Images
autor: Barcroft Media
Ta wiadomość zapewne zelektryzuje wszystkich fanów kina. Otóż istnieje duża szansa na to, że Joaquin Phoenix ("Joker") zagra główną rolę w nowym filmie Ariego Astera, reżysera "Midsommar. W biały dzień" i "Dziedzictwa. Hereditary".

Rozmowy w tej sprawie trwają. Jednak portal Discussing Film sugeruje, że Aster i producenci tak bardzo chcą angażu Phoenixa, że wstrzymują się z podjęciem decyzji o tym, kiedy rozpoczną zdjęcia tak, by dopasować się do aktora.

Projekt nosi tytuł "Beau is Afraid" i określany jest jako surrealistyczny horror rozgrywający się w alternatywnej teraźniejszości. Beau jest niezwykle nerwowym, ale sympatycznie wyglądającym mężczyzną, który żyje w skomplikowanej relacji ze swoją nadopiekuńczą matką. Cieniem na tę relację kładzie się fakt, że matka nigdy nie zdradziła bohaterowi, kto jest jego ojcem. Pewnego dnia Beau dowiaduje się o śmierci matki w tajemniczych okolicznościach. Natychmiast rusza do domu. W czasie podróży dokona niepokojącego odkrycia na temat swojej przeszłości i będzie musiał radzić sobie z różnymi szalonymi i paranormalnymi zagrożeniami.

Aster będzie nie tylko reżyserem filmu, ale także jego scenarzystą i producentem.