Dzieli ich 25 lat. Będą gwiazdami komedii romantycznej

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/John+Travolta+i+Katherine+Heigl+w+komedii+romantycznej+re%C5%BCysera+%22Green+Book%22-150727
Dzieli ich 25 lat. Będą gwiazdami komedii romantycznej
źródło: Getty Images
autor: Myung J. Chun
Stara jak kino tradycja łączenia w romantyczne pary kobiet z dużo starszymi mężczyznami ma się znakomicie. 69-letni John Travolta ("Die Hart") i 44-letnia Katherine Heigl ("Firefly Lane") zagrają główne role w komedii romantycznej "That's Amore". Rolę w filmie negocjuje także Christopher Walken ("Rozdzielenie").

Zdobywca Oscara za "Green Book" szykuje nowy filmZa kamerą "That's Amore" stanie dwukrotny laureat Oscara (za "Green Book") Nick Vallelonga. Jest on również autorem scenariusza.

Travolta wcieli się w samotnego Nicka Venere. Mężczyzna nigdy nie ożenił się, nigdy nie usłyszał słów "kocham cię" i jest przekonany, że nigdy nie usłyszy, bo lata randkowania ma już dawno za sobą.

GettyImages-1445793871.jpg Getty Images © Santiago Felipe


Heigl zagra Patty Amore, która ma sporo problemów na głowie. Jest nieśmiałą introwertyczką, która ma wiele neurotycznych przyzwyczajeń. Tajemnica z przeszłości oraz nadopiekuńczy ojciec sprawiają, że zrezygnowała z szukania drugiej połówki.

I wtedy Nick i Patty dosłownie wpadają na siebie. Natychmiast między nimi zaiskrzyło. Kiedy spróbują zacząć ze sobą chodzić, zainterweniują ich rodziny, co będzie mieć przezabawne konsekwencje.

Zdjęcia do filmu powinny ruszyć w sierpniu.

Zwiastun filmu "Green Book"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones