Julianne Moore gwiazdą antologii o izolacji

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Julianne+Moore+gwiazd%C4%85+antologii+o+izolacji-138719
Julianne Moore gwiazdą antologii o izolacji
źródło: Getty Images
autor: Edward Berthelot
Julianne Moore, Don Cheadle, Sanaa Lathan, Rebecca Hall, Chris Cooper, Alessandro Nivola, Emily Mortimer, Rosie Perez i Debra Winger zagrają w "With/In" – zbiorze nowel opowiadających o uwięzieniu i izolacji. Dwugodzinny film będzie kolekcją krótkometrażówek zrealizowanych domowymi środkami przez kilka grup filmowców. 

Pomysłodawczynią projektu jest scenarzysta i producentka Margaret Nagle, która zaprosiła aktorsko-reżyserskie rodziny oraz przyjaciół do zrealizowania etiud o życiu w zamknięciu. Wśród nich znajdzie się historia pary, która zostaje uwięziona razem po jednonocnej przygodzie, dzieci planujących ucieczkę od popadającego w coraz większą paranoję ojca, rozwiedzionego małżeństwa, które dla dobra psa decyduje się spędzić izolację razem, oraz wdowy przeżywającej żałobę. 

Filmy zostały zrealizowane za pomocą wypożyczonego sprzętu. Dźwiękowiec Dan Bricker udzielał ekipom porad przez internet. Montażem zajmuje się nominowany do Oscara Tariq Anwar ("American Beauty", "Jak zostać królem").
Udostępnij: