Justin Timberlake stanie przed sądem, gdy będzie w Krakowie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Justin+Timberlake+zatrzymany+przez+policj%C4%99.+Prowadzi%C5%82+samoch%C3%B3d+po+pijanemu-156139
Justin Timberlake stanie przed sądem, gdy będzie w Krakowie
źródło: Getty Images
autor: Michael Buckner
Justin Timberlake ("Gad") wrócił niedawno do muzyki i jest właśnie w trasie promującej nowy album. Artysta jednak spędził wtorkowy poranek w areszcie, bo siadł za kółkiem, będąc pijany.

Justin Timberlake zatrzymany przez policję Sag HarborJak ujawnił w oficjalnym komunikacie komendant policji w Sag Harbor, do incydentu z udziałem Justina Timberlake'a doszło o 0:37 18 czerwca.

Policja zauważyła wtedy BMW, które nie zatrzymało przy znaku "Stop" oraz jechało zygzakiem ulicą. Po rozpoczęciu interwencji i zatrzymaniu pojazdu okazało się, że prowadzący, którym był Timberlake, jest pod wpływem alkoholu.

GettyImages-2157616787.jpg Getty Images © Handout

Zdjęcie policji z Sag Harbor po zatrzymaniu Justina Timberlake'a

Artysta został aresztowany. O 9:30 stanął przed lokalnym sądem i usłyszał jeden zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Został zwolniony bez kaucji.

Datę rozprawy w tej sprawie wyznaczono na 26 lipca. Justin Timberlake będzie wtedy w Krakowie, gdzie ma dać koncert. Fanów uspokajamy, koncert nie został odwołany. Piosenkarz może stawić się wirtualnie przed sądem.

Ani artysta, ani jego przedstawiciele nie wypowiedzieli się oficjalnie w tej sprawie. Piosenkarz zamierza kontynuować występy w Ameryce w ramach obecnej trasy koncertowej.

Zwiastun filmu "Gad"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones