Anna Kendrick i Justin Timberlake znów będą Trollami

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Anna+Kendrick+i+Justin+Timberlake+zn%C3%B3w+b%C4%99d%C4%85+Trollami-121991
Universal i DreamWorks Animation ogłosili oficjalnie, że "Trolls 2" powstanie. Kontynuacja "Trolli" trafi do kin w kwietniu 2020 roku.


Reżyser części pierwszej – Mike Mitchell – nie będzie pracował nad tym projektem, ponieważ zgodził się nakręcić dla Warner Bros. "The Lego Movie 2". Jednak dwie gwiazdy oryginału, czyli Anna Kendrick i Justin Timberlake, ponownie użyczą głosu postaciom Poppy i Mruka.

Bohaterami oryginału były wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół.

O czym opowie kontynuacja, tego na razie nie wiadomo.