KONKURS: Wymyśl polski tytuł komedii "The Heat"

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/KONKURS%3A+Wymy%C5%9Bl+polski+tytu%C5%82+komedii+%22The+Heat%22-90224
Wraz z firmą Imperial-Cinepix zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie związanym z nową komedią z Sandrą Bullock "The Heat". Konkurs polega na zaproponowaniu polskiego tytułu filmu. Aby wziąć w nim udział, należy kliknąć TUTAJ.

Angielskie słowo "heat" ma wiele znaczeń. W przypadku tej produkcji najpopularniejsze tłumaczenia jak "gorączka" czy "żar" nie w pełni oddają treść filmu.

W komedii Sandra Bullock wciela się w rolę Sary Ashburn, zarozumiałej agentki FBI, której ego sięga ponad dachy najwyższych wieżowców. Shannon Mullins (Melissa McCarthy) jest funkcjonariuszką bostońskiej policji, znaną przede wszystkim z niewyparzonego języka i wybuchowego charakteru. Każda z nich to zatwardziała samotniczka, która nigdy nie korzysta z pomocy partnerów. Pewnego dnia zostają zmuszone do połączenia sił w celu schwytania groźnego przywódcy gangu narkotykowego. Obie panie chcą udowodnić, że poradzą sobie bez żadnego wsparcia. Rozpoczynają zawziętą walkę nie tylko z przestępcami, ale także przeciwko sobie.

Film wejdzie do naszych kin wiosną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones