Michael Keaton, Winona Ryder i Jenna Ortega na pierwszych zdjęciach z "Beetlejuice Beetlejuice"!

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keaton%2C+Ryder+i+Ortega+na+pierwszych+zdj%C4%99ciach+z+%22Beetlejuice+Beetlejuice%22-154683
Michael Keaton, Winona Ryder i Jenna Ortega na pierwszych zdjęciach z "Beetlejuice Beetlejuice"!
źródło: Materiały prasowe
Wymówcie trzy razy "Beetlejuice", a na Waszych ekranach pojawią się pierwsze zdjęcia z oczekiwanej komedii grozy "Beetlejuice Beetlejuice". Zobaczcie, jak prezentują się gwiazdy filmu Tima Burtona: Michael Keaton, Winona Ryder, Jenna Ortega, Catherine O'Hara i Justin Theroux.
   

Oto bohaterowie "Beetlejuice Beetlejuice"!
Jakie postacie z kontynuacji "Soku z żuka" możemy zobaczyć na zdjęciach, które ujawnił magazyn "Entertainment Weekly"? Michael Keaton wraca jako tytułowy Beetlejuice. Oprócz niego pojawiają się Lydia Deetz (Winona Ryder) i jej matka, Delia Deetz (Catherine O'Hara). Jenna Ortega występuje jako córka Lydii, Astrid. Justin Theroux to z kolei niejaki Rory. O tej postaci wiemy najmniej - czy to ekranowy partner Lidii i ojciec Astrid? Nie wiemy też, w czyim pogrzebie uczestniczą bohaterowie na zdjęciu.
  
Premiera filmu 4 września.

Michael Keaton o "Beetlejuice Beetlejuice"

Michael Keaton opowiedział niedawno o pracy nad "Beetlejuice Beetlejuice" w programie "The Jess Cage Show". Od premiery pierwszej części mija w tym roku 36 lat, ale ze słów aktora wynika, że plan zrealizowania kontynuacji nie jest nowym pomysłem.

Trudno porównać "Sok z żuka" do czegokolwiek innego. Jest jedyny w swoim rodzaju. Ciągle to powtarzam, ale tak po prostu jest. Ten film jest jak dzieło sztuki, masz ochotę wziąć go i postawić w muzeum. Więc zrobienie tego znowu było trochę onieśmielające, powiedzmy, że trochę się tym denerwowałem. Ale już od dawna chciałem to zrobić i pomyślałem, że może powinniśmy dać temu szansę. Później jednak pomysł się rozmył, wydawało się, że nikt nie jest tym specjalnie podekscytowany. Straciłem więc zainteresowanie. Ale to zaczęło wracać, a Tim i ja rozmawialiśmy o tym na przestrzeni lat – mówił.

Keaton zapewnia też, że jest na co czekać. Zapewnił, że pod względem wizualnym film wygląda pięknie, a opowiedzianą w nim historię określił jako bardzo emocjonalną. 

To, co widziałem, wyszło bardzo fajnie – powiedział. Zamierzam obejrzeć to jeszcze raz po kilku drobnych poprawkach montażowych, ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest super.

O czym opowiada "Sok z żuka"? Zobacz zwiastun"Beetlejuice Beetlejuice" to kontynuacja filmu "Sok z żuka", który trafił na ekrany w 1988 roku. Opowiada on o młodym małżeństwie, które wprowadza się do zamieszkałego przez duchy domu. Aby pozbyć się nieproszonych gości, zjawy wzywają bioegzorcystę. Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones