Kim był "idiota", który podpadł Ferguson? "Nie chodziło o to, by odgadnąć nazwisko"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kim+by%C5%82+%22idiota%22%2C+kt%C3%B3ry+podpad%C5%82+Ferguson+%22Nie+chodzi%C5%82o+o+to%2C+by+odgadn%C4%85%C4%87+nazwisko%22-155063
Kim był "idiota", który podpadł Ferguson? "Nie chodziło o to, by odgadnąć nazwisko"
źródło: Getty Images
autor: NBC
Jakiś czas temu informowaliśmy, że Rebecca Ferguson opowiedziała o trudach pracy z pewną tajemniczą gwiazdą. Przeczytaj: Rebecca Ferguson nazwała gwiazdę filmu "absolutnym idiotą". O kogo może chodzić? Teraz aktorka stwierdziła, że jej celem nie było wywołanie fali spekulacji dotyczących tożsamości jej partnera lub partnerki z planu.  

Rebecca Ferguson: "Nie chciałam, by ludzie zgadywali, o kogo chodzi"


Rebecca Ferguson przyznała, że była zaskoczona tym, jakie reakcje wywołało jej wyznanie. Aktorka uważa, że odbiorcy wywiadu nie zrozumieli, o co chodzi. Podkreśliła, że jej celem nie było wywołanie fali spekulacji, o kogo mogło chodzić. Chciała jedynie opowiedzieć o tym, jak nauczyła się stawiać granice i walczyć o siebie. Wyjaśniła to w podcaście The Jess Cagle Show: 

Uważam, że jestem teraz znacznie bardziej otwarta. Znam także swoje granice. Ale w tym wywiadzie nie chodziło o to, by odgadnąć nazwisko. Oczywiście, ludzie się tym interesują. Ale byłam podekscytowana bardzo dobrym pytaniem, które zadał Josh Smith. Chodziło w nim o to, czy w mojej karierze był jakiś punkt, w którym zostałam potraktowana w taki sposób, że postanowiłam zmienić decyzję (...), że chciałam zmiany albo nie mogłam czegoś zaakceptować. A praca z tą osobą była właśnie momentem, kiedy bardzo wyraźnie to poczułam – powiedziała. 

Dopiero po wywiadzie aktorka uświadomiła sobie, że włożyła kij w mrowisko. Nie żałuje jednak swoich słów.

Dzwoniło do mnie wielu wspaniałych kolegów, z którymi współpracowałam, którzy mówili: "Rozumiesz, co zrobiłaś, prawda?!". A ja odpowiadałam: "O mój Boże. Nie, nie pomyślałam". Ale szczerze mówiąc, nie biorę odpowiedzialności za tę sytuację. Właściwie mnie to nie obchodzi. "Jesteście wspaniali, ale to moja historia, a jeśli jesteście dobrymi osobami, to nie macie się czym martwić" – podsumowała.

Zobacz zwiastun widowiska "Diuna: Część druga"


Aktualnie filmografię Rebecki Ferguson zamyka widowisko sci-fi "Diuna: Część druga", w której wciela się w postać Lady Jessiki. Zobaczcie zwiastun: "Diuna" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinki podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o obu częściach "Diuny": 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones