Rebecca Ferguson nazwała gwiazdę filmu "absolutnym idiotą". O kogo może chodzić?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rebecca+Ferguson+nazwa%C5%82a+gwiazd%C4%99+filmu+%22absolutnym+idiot%C4%85%22-154365
Rebecca Ferguson nazwała gwiazdę filmu "absolutnym idiotą". O kogo może chodzić?
źródło: Getty Images
autor: Mike Coppola
Rebecca Ferguson zdradziła, że powiedziała gwieździe jednego ze swoich filmów, iż woli grać z piłka tenisową niż z nią. Na czym polegał aktorski konflikt, jaki wspomina odtwórczyni roli Jessiki w widowisku "Diuna: Część druga"?

Rebecca Ferguson o konflikcie na planie jednego z filmów

W podcaście "Reign with Josh Smith" Rebecca Ferguson opowiedziała o nieprzyjemnym doświadczeniu na planie jednego z filmów, kiedy musiała poradzić sobie z ekranowym partnerem - lub partnerką - którego/którą nazwała "absolutnym idiotą/idiotką".
  
Aktorka nie ujawniła, o kogo chodzi, ale zaznaczyła, że to nie Hugh Jackman, jej ekranowy partner z "Króla rozrywki", ani Tom Cruise, z którym wystąpiła w kilku częściach serii "Mission: Impossible". Z listy podejrzanych wypisał się również Dwayne Johnson, który skomentował wyznanie aktorki w serwisie X: Źle o tym słyszeć, ale podoba mi się, że dała odpór szajsowi.
   
Ta osoba była niepewna siebie i gniewna, bo nie była w stanie odegrać sceny
, wspomina Ferguson. Czułam się bardzo niekomfortowo, kiedy na mnie nakrzyczano. Ale ta osoba była pierwszym nazwiskiem w obsadzie, więc nie mogłam czuć się bezpiecznie. Nikt się za mną nie wstawił. Schodziłam z planu, płacząc.

Aktorka powiedziała, że wspomniana osoba w obecności całej ekipy mówiła do niej: "I ty nazywasz się aktorką?" albo "To z tym muszę pracować?".

Ferguson postanowiła rozwiązać sprawę następnego dnia, każąc tej osobie "zejść z jej planu". Przyznaje jednak, że bardzo bała się tej konfrontacji.

Spojrzałam na tę osobę i powiedziałam: "Możesz się odpieprzyć. Wolę pracować z piłką tenisową. Nie chcę cię już więcej oglądać". Potem przyszli do mnie producenci, mówiąc: "Nie możesz tego zrobić z naszym numerem jeden. Musimy wpuścić tę osobę na plan"
, kontynuowała aktorka.

Ferguson ujawniła, że poprosiła w końcu o granie do tyłu głowy gwiazdy. I tak zrobiłam, powiedziała.

MOVIE SIĘ: Oceniamy widowisko "Diuna: Część druga"
Gwiazdorska obsada widowiska "Diuna: Część druga". Kogo zobaczymy w filmie?Reżyserem widowiska "Diuna: Część druga" jest Denis Villeneuve, który napisał również scenariusz do spółki z Jonem Spaihtsem. Na ekranie pojawią się ponownie m.in. Timothée Chalamet (jako Paul Atryda alias Muad’Dib), Zendaya (jako Chani), Rebecca Ferguson (jako Lady Jessika), Josh Brolin (jako Gurney Halleck), Stellan Skarsgård (jako Vladimir Harkonnen), Dave Bautista (jako Glossu Rabban) oraz Javier Bardem (jako Stilgar). Florence Pugh zagra najstarszą córkę Imperatora, księżniczkę Irulanę Corrino. Z kolei Austin Butler wcieli się w Feyda-Rauthę. Christopher Walken dołączył  do hollywoodzkiego gwiazdozbioru jako Padyszach Imperator Szaddam IV. Natomiast Léa Seydoux wcieli się w Lady Margot.Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones