Kim są mordercze maszyny z nowego "Terminatora"?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kim+s%C4%85+mordercze+maszyny+z+nowego+%22Terminatora%22-133936
W niedawnej rozmowie z Entertainment Weekly reżyser "Terminatora: Mrocznego przeznaczenia" Tim Miller zdradził kilka szczegółów na temat nowych wiodących postaci, które zobaczymy w filmie - Mackenzie Davis wcieli się w postać hybrydy człowieka i maszyny o imieniu Grace, z kolei Gabriel Luna zagra zaawansowanego Terminatora, który próbuje zabić niejaką Dani (Natalia Reyes). 


Alternatywna przyszłość, którą Sarah Connor rozpoczęła w finale drugiego filmu, dała nam możliwość wprowadzenia tych postaci - a jest to przyszłość jeszcze bardziej ponura niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Gabriel został stworzony przez coś na kształt Skynetu, ale nie przez sam Skynet. Grace z kolei jest zbudowana przez ruch oporu i Kyle'a Reese'a. Gabriel ma być "przyziemnym" czarnym charakterem - z dostosowanymi do konwencji supermocami, ale też niczym, co zamieniłoby go w chodzący efekt specjalny. Podobnie sprawa ma się z Grace, ma naprawdę świetnie napisaną historię. Jest super żołnierzem, ale z drugiej strony - jedną z wielu podobnych sobie, mięsem armatnim, które - jak okaże się w toku akcji - będzie stać na coś więcej - mówił reżyser. 

A co z T-800 Schwarzeneggera i Sarą Connor Lindy Hamilton? - spytacie. Reżyser zdradził tylko tyle, iż bardzo się na przestrzeni lat zmienili. 

"Mroczne przeznaczenie" trafi do kin 8 listopada. Prócz znanych z poprzednich "Terminatorów" Hamilton i Schwarzeneggera na ekranie pojawią się również wspomniani Luna i Davis, Natalia Reyes oraz Diego Boneta 
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones