Kit Harington będzie handlował bronią i narkotykami

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kit+Harrington+b%C4%99dzie+handlowa%C5%82+broni%C4%85+i+narkotykami-146560
Kit Harington będzie handlował bronią i narkotykami
źródło: Getty Images
autor: Rich Fury
Scoot McNairy ("Godless", "Detektyw"), Kit Harington ("Gra o tron", "Eternals") i Josh Lucas ("Dziewczyna z Alabamy", "Le Mans '66") spotkają się na planie thrillera "Blood for Dust". Za sterami projektu stanie Rod Blackhurst (dokument "Amanda Knox"). 

GettyImages-1080541884.jpg Getty Images © Jeff Kravitz

Scoot McNairy podczas premiery trzeciego sezonu serialu "Detektyw"
GettyImages-1185564185.jpg Getty Images © Tommaso Boddi

Josh Lucas podczas premiery "Le Mans '66"

"Blood for Dust" – wspólny film Scoota McNairy'ego, Kita Haringtona i Josha Lucasa


Dawni przyjaciele, Cliff (McNairy), komiwojażer walczący o przetrwanie i Ricky (Harington), handlarz bronią zarabiający poważne pieniądze, odnawiają znajomość. Mając nadzieję na szybki zarobek, Cliff zgadza się na współpracę z Rickym, który rozszerza swoją działalność o dostawy narkotyków i broni dla Johna, szefa Amerykańskiego kartelu (Lucas). Cliff bez entuzjazmu zgadza się na podrasowanie swojego zdezelowanego kombi, by móc przewozić w nim dziesiątki kilogramów narkotyków. Sprawy komplikują się, kiedy brutalny i porywczy Ricky zmienia zwykłą wymianę w krwawą łaźnię, by wyeliminować konkurencję.

Autorem scenariusza jest David Ebeltoft ("Samotni"), który będzie także jednym z producentów wykonawczych. Początek zdjęć zaplanowany jest na wrzesień. Powstaną one w Stanach Zjednoczonych. 

"Blood for Dust" to historia zrodzona z naszych czasów, a zarazem ekscytujący thriller o rodzinie, bólu, chciwości, mobilnych defibrylatorach, amerykańskim śnie i zawartych w nim sprzecznościach – powiedział reżyser Rod Blackhurst. Jestem niezmiernie wdzięczny, że wchodzę w okopy razem ze Scootem McNairym, Kitem Haringtonem i Joshem Lucasem – wszyscy oni, podobnie jak ja, opiekują się swoimi rodzinami, a jednocześnie z niepokojem zastanawiają się, co przyniesie przyszłość (...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones