Scoot McNairy jednym z "Gości". Na planie spotka starą znajomą

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scoot+McNairy+zagra+u+boku+Jamesa+McAvoya+i+Mackenzie+Davis+w+remake%27u+du%C5%84skiego+thrillera+%22Go%C5%9Bcie%22-150625
Scoot McNairy jednym z "Gości". Na planie spotka starą znajomą
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Widziany ostatnio w filmie "Blondynka" Scoot McNairy ponownie będzie współpracował z Mackenzie Davis, z którą spotkał się na planie serialu "Halt and Catch Fire". Aktor dołączył właśnie do obsady "Speak No Evil", remake'u duńskiego psychologicznego thrillera "Goście". W filmie produkowanym przez Universal i Blumhouse zagra również James McAvoy.

Scoot McNairy w serialu "Godless"

O czym opowie anglojęzyczne "Speak No Evil"?Film będzie opowieścią o rodzinie, która zostaje zaproszona na weekend do idyllicznego domku na odludziu. Okazja do chwilowej ucieczki od cywilizacji zmienia się w psychologiczny koszmar.

Scenarzystą i reżyserem filmu jest James Watkins ("Eden Lake", "Kobieta w czerni", "Black Mirror"). Prace na planie już trwają. Film na ekranach kinowych mamy zobaczyć w sierpniu 2024 roku.

Zeszłoroczny oryginał "Goście" w reżyserii Christiana Tafdrupa został jedenastokrotnie nominowany do nagród Duńskiej Akademii Filmowej. Oto zwiastun produkcji:


Scott McNairy – ostatnie roleWśród ostatnich występów McNairy’ego są filmy "C'mon C'mon", "Wielki zielony krokodyl domowy", "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie", "Taurus" czy "Blondynka". Zagrał także jedną z głównych ról w serialu Netfliksa "Narcos: Meksyk" i w pierwszym sezonie "Love Life".

Aktor znany m.in. z filmów "Operacja Argo", "Zniewolony. 12 Years a Slave" i "Zabić, jak to łatwo powiedzieć" wystąpił w dramacie "Fairyland", który miał premierę na festiwalu w Sundance. To ekranizacja wspomnień Alysii Abott opowiadających o relacjach ojca i córki w środku kryzysu wywołanego epidemią AIDS. W rolach głównych Emilia Jones, Geena Davis i Cody Fern.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones