Jon Snow jedno wie: HBO skasowało serial o nim

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Gra+o+tron%22.+HBO+kasuje+kolejny+spin-off.+Bohaterem+mia%C5%82+by%C4%87+Jon+Snow-154981
Jon Snow jedno wie: HBO skasowało serial o nim
źródło: Materiały prasowe
Tradycji stało się zadość. HBO skasowało kolejny (pamiętacie który?) spin-off "Gry o tron". Smutną wiadomość przekazał Kit Harington.

"Snow" się roztopił. Serialu nie będzieKit Harington promuje właśnie film "Krew w piach". Dla dziennikarzy z portalu Screen Rant była to okazja do pytania na temat serialu "Snow", którego pomysłodawcą był sam Harington.


Serial "Snow" miał być spin-offem/sequelem hitu HBO "Gra o tron". To, że jest to jeden z projektów uniwersum "Gry o tron", dowiedzieliśmy się dwa lata temu. Wtedy nie znaliśmy żadnych szczegółów z wyjątkiem tego, że głównym bohaterem byłby ponownie Jon Snow.

I jak się okazuje, tych szczegółów fabuły nigdy nie udało się ustalić. To właśnie dlatego "Snow" trafił do kosza.

Serial Killers o finale "Gry o tron"
Nie rozmawiałem o tym projekcie, bo był w początkowej fazie opracowywania – powiedział Kit Harington, Jon Snow z serialu "Gra o tron", w wywiadzie dla Screen Rant. – Nie chciałem, żeby wyciekło, że jest rozwijany. Nie chciałem, żeby ludzie zaczęli snuć domysły, ekscytować się na myśl o nim lub też pałać nienawiścią na sam pomysł. Proces rozwijania projektu to czas na przyglądanie się mu z każdej strony i sprawdzanie, czy warto go robić.

Koniec końców nie udało nam się znaleźć historii, która budziłaby ekscytację u wszystkich –
 dodaje Harington, ujawniając powody skasowania projektu. – Dlatego postanowiliśmy go odłożyć. Kto wie, może w przyszłości do niego powrócimy, ale na chwilę obecną z całą pewnością nie powstanie.

Najlepsze sceny śmierci z "Gry o tron"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones