Kulisy odejścia T.J. Millera z "Doliny krzemowej"

Vulture / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kulisy+odej%C5%9Bcia+T.J.+Millera+z+%22Doliny+krzemowej%22-127366
Kilkanaście dni przed premierą piątego sezonu "Doliny krzemowej" ekipa serialu postanowiła opowiedzieć o kulisach odejścia z obsady T.J. Millera.


Jak się okazuje, rozstanie z aktorem nie przebiegło w miłej atmosferze. Miller wyjątkowo dosadnie dawał twórcom do zrozumienia, że nie jest już zainteresowany wcielaniem się w Erlicha Bachmana. Na plan zdjęciowy stawiał się zazwyczaj mocno spóźniony i nieprzygotowany, w związku z czym trzeba było  przesuwać terminy  kręcenia scen z jego udziałem. Podobno nadużywał również narkotyków i alkoholu, co także nie pomagało w pracach na planie.  

Autor "Doliny krzemowej" Mike Judge zaproponował Millerowi, aby wystąpił w trzech odcinkach piątego sezonu serialu. W ten sposób udałoby się sensownie zamknąć wątek Bachmana, który w finale czwartej serii wylądował w Tybecie. Komik odmówił.

W rozmowie z "The Hollywood Reporter" Miller odniósł się do zarzutów pod swoim adresem. Zaprzeczył, jakoby przychodził do pracy nietrzeźwy. Jego ustawiczne zmęczenie miało wynikać z faktu, iż występował w tamtym czasie w wielu stand-upach. W efekcie sypiał po 3 godziny dziennie.

"Dolina krzemowa"
powróci  na antenę HBO 25 marca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones