"Deadpool 3" bez T.J. Millera

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22+bez+T.J.+Millera-130865
To już pewne. T.J. Miller nie pojawi się w trzeciej części "Deadpoola". Aktor poinformował o tym na swoim Twitterze. I choć nie uzasadnił swojej decyzji, do rozwiązania tej tajemnicy nie trzeba chyba Sherlocka Holmesa.


Kilka miesięcy temu Ryan Reynolds zdradził, że aktora nie zobaczymy również w nadchodzącym "X-Force". Wszystko to jest pokłosiem dwóch afer z jego udziałem. W trakcie zdjęć do drugiej części serii, Miller został oskarżony o molestowanie seksualne przez swoją dawną koleżankę z koledżu - sceny z jego udziałem zostały wówczas mocno okrojone, a decyzja o pozostawieniu jego postaci w filmie była odebrana jako niezwykle kontrowersyjna.

Później, w maju bieżącego roku, został oskarżony o złożenie fałszywych doniesień o bombie w pociągu. Co prawda w kwietniu wpłacił kaucję wysokości stu tysięcy dolarów i wyszedł z aresztu, lecz sprawa wciąż jest w toku, grozi mu za to do pięciu lat więzienia.

Jakby tego było mało, aktor został zwolniony przez HBO z serialu "Dolina krzemowa" za niestosowne zachowanie - pojawiał się w pracy spóźniony, pod wpływem alkoholu i środków odurzających lub nie pojawiał się wcale. Później zaś, gdy był już na wylocie, ostro krytykował scenarzystów i sam serial.

Nie wiadomo na razie, czy w roli pomocnika tytułowego bohatera, Weasela, zostanie obsadzony ktoś inny.