Madonna wybrała gwiazdę swojej autobiografii. To znana z "Ozark" Julia Garner

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Madonna+wybra%C5%82a+gwiazd%C4%99+swojej+autobiografii.+To+znana+z+%22Ozark%22+Julia+Garner-146748
Madonna wybrała gwiazdę swojej autobiografii. To znana z "Ozark" Julia Garner
źródło: Getty Images
autor: Michael Tran
Poznaliśmy nareszcie odtwórczynię głównej roli w filmowej autobiografii Madonny. Propozycję zagrania gwiazdy popu otrzymała znana z seriali "Ozark" i "Kim jest Anna?" Julia Garner.

Autobiografia Madonny: szczegóły filmuPrzesłuchania do roli trwały od wielu miesięcy i były ponoć niezwykle wyczerpujące. Kandydatki musiały wykazać się nie tylko talentem aktorskim, ale również umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. O angaż ubiegały się m.in. Florence Pugh, Odessa Young, Emma Laird oraz Sky Ferreira.

GettyImages-1401274818.jpg Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Madonna jest reżyserką filmu, a także współautorką scenariusza, który napisała z laureatką Oscara, Diablo Cody ("Juno"). Chcę opowiedzieć o niesamowitej podróży, w jaką zabrało mnie życie jako artystkę, muzyka, tancerkę - istotę ludzką próbującą utorować sobie drogę w tym świecie - napisała gwiazda w oficjalnym oświadczeniu - W centrum tego filmu zawsze będzie muzyka. Muzyka popychała mnie do przodu, a sztuka utrzymywała przy życiu. Jest tak wiele nieopowiedzianych i inspirujących historii. Kto będzie potrafił opowiedzieć je lepiej niż ja sama?

Jak podaje dziennik Variety, autobiografia opowie o początkach kariery Madonny i jej drodze na szczyt show-biznesu. Finałem filmu będzie trasa koncertowa Blonde Ambition z 1990 roku.

Realizację projektu finansuje wytwórnia Universal. Stanowisko producentki piastuje hollywoodzka weteranka Amy Pascal (seria "Spider-Man", "Małe kobietki").

Kim jest Madonna?Od czasu solowego debiutu w 1983 roku Madonna - uznawana powszechnie za królową popu - sprzedała ponad 300 milionów płyt. Jej trasy koncertowe przyniosły z kolei blisko półtora miliarda dolarów wpływów. W swojej twórczości piosenkarka nie bała się brać na warsztat tematów związanych z polityką, religią i seksem. Jej piosenki, teledyski oraz zmiany wizerunkowe wzbudzały zarówno zachwyt jak i kontrowersje.

Madonna wyreżyserowała jak dotąd dwa filmy - "Mądrość i seks" (2008) oraz "W.E. Królewski romans" (2011). W jej aktorskim portfolio znajdziemy m.in. "Dicka Tracy'ego", "Ich własną ligę", "Śmierć nadejdzie jutro" oraz "Evitę". Za rolę w ostatnim filmie gwiazda otrzymała Złoty Glob.

Zwiastun ostatniego filmu Madonny "W.E. Królewski romans"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones