Mahershala Ali w serialowym thrillerze "The Plot"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mahershala+Ali+w+serialowym+thrillerze+%22The+Plot%22-145099
Mahershala Ali w serialowym thrillerze "The Plot"
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Mahershala Ali wystąpi w głównej roli w ośmioodcinkowym serialu "The Plot". Za podstawę dla scenariusza posłużyła książka Jean Hanff Korelitz o tym samym tytule.

"The Plot" – o czym opowie serial?

 

Ali wcieli się w postać Jake'a, pisarza zmagającego się z problemami, przygotowanego do wykorzystania każdej okazji, która może pomóc ożywić jego karierę. Gdy pojawia się jedyna w swoim rodzaju okazja, Jake popełnia plagiat, który zmienia jego życie. "The Plot" śledzi losy bohatera, który chce chronić siebie i życie, które zbudował. Okazuje się, że grozi mu ktoś, kto zna jego sekret.

Pieczę nad projektem sprawować będzie Abby Ajayi ("Sposób na morderstwo", "Cztery wesela i pogrzeb"). Producentem serialu będzie Onyx Collective, powołana przez Disney firma zajmująca się tworzeniem treści przez grupy mniejszościowe i niedoreprezentowane. Pierwszym projektem studia był wielokrotnie nagradzany dokument "Summer of Soul".

W Stanach "The Plot" pojawi się na platformie Hulu, natomiast w innych krajach zobaczymy go na Disney+.


Mahershala Ali – skąd znamy laureata Oscarów?Ali to laureat dwóch Oscarów, za drugoplanowe role w filmach "Moonlight" oraz "Green Book". Wcześniej występował w czterech sezonach "House of Cards", dwóch odsłonach serii "Igrzyska śmierci" czy w "Drugim obliczu" Dereka Cianfrance’a. Na małym ekranie pojawił się w serialu "Luke Cage" czy w trzeciej serii "Detektywa". Ostatnim projektem aktora jest "Łabędzi śpiew", za który Ali otrzymał nominację do Złotego Globu. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones