Będzie hit? Mahershala Ali i Tom Hardy gwiazdami filmu sensacyjnego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+Bonda+%22Nie+czas+umiera%C4%87%22+szykuje+film.+Mahershala+Ali+i+Tom+Hardy+gwiazdami-155522
Będzie hit? Mahershala Ali i Tom Hardy gwiazdami filmu sensacyjnego
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Przy okazji targów filmowych towarzyszących festiwalowi w Cannes poznaliśmy kolejny projekt, który z całą pewnością zainteresuje wielu fanów kina. To kryminał sensacyjny "77 Blackout".

Reżyser ostatniego Bonda powraca. Co wiemy o "77 Blackout"?Za reżyserię "77 Blackout" odpowiadać będzie Cary Joji Fukunaga. To jego pierwszy projekt filmowy od czasu realizacji filmu o Jamesie Bondzie "Nie czas umierać".

Gwiazdami obrazu zostali: dwukrotny laureat Oscara Mahershala Ali ("Green Book") oraz nominowany do Oscara za "Zjawę" Tom Hardy.

GettyImages-1340291211.jpg Getty Images © Dave J Hogan


Akcja filmu osadzona została w Nowym Jorku 1977 roku. Pięciu sfrustrowanych policjantów ma dość. Postanawiają więc szybko się wzbogacić. W nocy, kiedy miasto pogrąży się w ciemnościach w związku z przerwami w dostawie prądu, planują przeprowadzić trzy brawurowe napady na siedziby: hongkońskiej triady, włoskiej mafii i gangsterów z Harlemu.

Producentem został Charles Roven, który jest świeżo po sukcesie "Oppenheimera"

Zwiastun filmu "Nie czas umierać"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones