Mamy dla Was 650 kodów do zamkniętej bety "World of Warships".

Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mamy+dla+Was+650+kod%C3%B3w+do+zamkni%C4%99tej+bety+%22World+of+Warships%22.-109323
AKTUALIZACJA: Wczorajsza akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem (klucze zniknęły w niecałe 2 godziny), że poprosiliśmy Wargaming o dodatkowe klucze, bo przecież nie wszyscy zainteresowani się załapali. Ci byli na tyle mili, że dorzucili nam dodatkowe 150 kluczy. Bierzcie póki ciepłe!

Już w ten weekend (23.01.2015 - 25.01.2015) odbędą się drugie zamknięte beta testy "World of Warships", trzeciej wielkiej gry Wargamingu. "Wings over the Water", bo tak nazwano wydarzenie, dostępne będzie dla zamkniętego grona fanów dysponujących specjalnym kluczem. Dobrze trafiliście, bo tak się składa, że mamy dla Was 500 650 takich kluczy.


Pierwsze testy okazały się dużym sukcesem, powiedział Daniil Volkov, dyrektor rozwoju World of Warships. Najważniejszym oczekiwaniem społeczności była możliwość zagrania czwartą klasą okrętów – lotniskowcami. Teraz oddajemy je w Wasze ręce. Unikatowy, zbliżony do strategii RTS sposób gry wraz z drzewkami rozwoju aż do 10 poziomu, możliwość formowania się graczy w dywizje to główne, ale nie jedyne nowości, jakie czekają na Was w drugim teście.

Wraz z przedstawieniem lotniskowców, czyli czwartej klasy jednostek w World of Warships, gracze mogą przetestować również zabójczo dynamiczne niszczyciele, dobre na każdą okazję krążowniki oraz dysponujące potężną siłą ognia okręty bojowe. Lotniskowce to unikatowe podejście do rozgrywki oferujące rozgrywkę zbliżoną do RTS (strategii czasu rzeczywistego), które to, między innymi, są w stanie wysłać na pole walki trzy typy drużyn samolotów – bombowce, myśliwce oraz bombowce z torpedami.

W weekendowym teście dostępne będą jednostki aż do 10 poziomu, a testujący gracze będą mogli odkryć niektóre z kultowych amerykańskich i japońskich okrętów, wliczając w to na przykład Nagato, Yamato czy Shimakaze po stronie Kraju Kwitnącej Wiśni czy Pensacola i Fletchera dla U.S.A.

   
   


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W BETA TESTACH?

1. Jeśli masz już swoje konto Wargaming.net ID, użyj go do zalogowania się na stronie -> http://worldofwarships.eu/invite/ Jeśli nie masz konta, skorzystaj z tego linku, aby się zarejestrować -> https://eu.wargaming.net/registration/pl/

2. Wejdź na oficjalną stronę gry World of Warships -> http://worldofwarships.eu/invite/

3. Wpisz swój kod na stronie i pobierz grę zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. 

4. Gracze, którzy brali udział w pierwszych beta testach, nie muszą zdobywać nowego kodu.

5. Beta testy zaczną się 23 stycznia o godzinie 18:00.

6. Koniec zaplanowany jest na 25 stycznia, na godzinę 23:59.Udostępnij: